Ardic Kitabevi
  • Online Alışveriş İçin Tıklayınız

    onlinesatis.ardickitabevi.com

  • OXFORD REGIONAL DISTRIBUTOR

  • İzmir Ardıç Kitabevi

    Çok Yakında Yeni Yerimizde Hizmetinizdeyiz

Hakkımızda

Ardıç Kitap Kırtasiye 1984 yılında,günümüzde şirketin sahibi ve yöneticisi olan Mustafa Kutluay Şahin'in annesi Filiz Şahin ve babası Altay Şahin tarafından Kayseri'de kuruldu. İlk yıllarında sadece Kayseri TED kolejine yönelik satış yapan 30 m2 büyüklüğünde ufak bir okul kırtasiyesiydi.


1990'lı yıllarda ve sonrasında Türkiye'de yabancı dil öğreniminin yaygınlaşmasına ve Anadolu Liselerinin, özel eğitim kurumlarının çoğalmasına paralel olarak Ardıç Kitabevi de büyümeye başladı. 1992 yılında yabancı dil öğreniminin lider kuruluşu Oxford Üniversitesinin departmanı olan Oxford University Press Kayseri ve çevre illeri bayisi oldu.


1995 yılında ara sokaktaki ilk mağazadan, ana caddede Kayseri geneline hitap eden daha büyük bir mağazaya taşınarak önemli bir atılım yaptı.


İlerleyen yıllarda yabancı dil öğrenimi alanında sürekli artan deneyim ve bilgi kazanan Ardıç Kitabevi, Kayseri ve bölgesinde yabancı dil öğreniminde kullanılan kitap, CD ve benzeri materyallerin temininde öncü kuruluş oldu.


Başarılı çalışmaların ve istikrarlı büyümenin sonucu olarak 2008 yılında Oxford University Press’in İzmir ve Manisa illeri bayiliğini yürütmeye başladı.


Materyal temininin yanı sıra, bu materyallerin kullanımına yönelik danışmanlık hizmetleri ve öğretmen eğitimi Ardıç Kitabevi’nin önemli faaliyetleri arasında oldu. Ardıç Kitabevi’nin öncülüğünde İzmir ve Manisa'da, Kayseri ve bölge illerinde, yüzlerce öğretmen eğitimi seminerleri, dünyaca ünlü kitap yazarları ve editörlerin okul ziyaretleri, öğrenci  velileri ve okul yöneticilerine yönelik seminerler düzenlendi.


2014 yılı ve 2015 yılı Ardıç Kitabevi’nin tarihinde önemli dönüm noktası oldu. 2014 yılında Kayseri  Aşık Veysel Bulvarın’da 300 m2 büyüklüğünde yeni bir mağazaya taşındı. Yeni mağaza müşterilerine çok daha profesyonelce düzenlenmiş, daha geniş kitap ve kırtasiye çeşidi sunabilmektedir.


Ardıç Kitabevi, 2015 yılı Mayıs ayında benzeri bir mağazayı İzmir Bornova semtinde açmış bulunmaktadır.

 

Duyurular

Online Alış Veriş İçin Tıklayınız

Ankara Şubemiz Yeni Adresinde Hizmetinize Açılmıştır.
Telefon: +90 312 425 88 50

Müşteri Hizmetleri Destek Hattımız

0 850 314 45 80

İzmir'de Yeni Yerimizde hizmetinizdeyiz.
Telefon: +90 232 441 28 26
Fikirleriniz Bizim İçin Değerli

Web Sitemiz Üzerinden Kırtasiye Ürünleri de Almak İster misiniz?

Çalıştığımız Eğitim Kurumları